+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


PRZEBARWIENIA 

Przebarwienia są to brązowe plamki lub plamy o różnej wielkości i nieregularnym kształcie, pojawiające się na skórze twarzy, dłoniach i dekolcie.

Za kolor skóry odpowiedzialny jest barwnik-melanina. Pod wpływem różnych czynników może dojść do zwiększonej produkcji melaniny oraz nierównomiernego jej rozłożenia w skórze co uwidacznia się jako różnej wielkości brązowe plamy. Szacuje się, że Problem ten dotyczy około 30% kobiet po trzydziestym roku życia i około 90% po pięćdziesiątym. Często występowanie przebarwień jest związane z zaburzeniami hormonalnymi, wcześniejszym występowaniem zmian zapalnych ( np. trądzik) oraz z ekspozycją na promienie słoneczne po zastosowaniu substancji zwiększającej podatność skóry na ich wystąpienie, np. leki hormonalne (w tym antykoncepcyjne),miejscowe preparaty zawierające antybiotyki,retinoidy,niektóre zioła perfumy itp. Plamy barwnikowe i przebarwienia są problemem rozległym, a ich pochodzenie jest zróżnicowane.

 

Podstawową metodą zapobiegania przebarwieniom jest stosowanie filtrów UV i unikanie nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Dermatologia dysponuje różnorodnymi środkami do walki z tym uciążliwym problemem. Ważne jest ustalenie i jeśli to możliwe usuniecie przyczyny powstawania przebarwienia. Do likwidacji istniejących zmian stosuje się miejscową kurację kremami wybielającymi , peelingi medyczne, kurację laserową. Jednym, z najskuteczniejszych obecnie zabiegiegów jest Cosmelan. Wybór sposobu leczenia ustala lekarz na podstawie badania klinicznego, wywiadu i ewentualnych przeciwwskazań.

 

 

Cosmelan

   Terapia Cosmelan usuwa nawet intensywne plamy i przebarwienia skóry. W 98 na 100 przypadków redukuje intensywność plam o 95%. Mechanizm działnia Cosmelanu oparty jest na wykorzystywaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie tworzenia melaniny oraz zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu (kwas kojowy, fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu, kwas askorbowy.) Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.


Jak wygląda zabieg Cosmelan?

Zabieg składa się z kilku elementów. Najpierw oczyszczamy skórę preparatem przygotowującym ją do przyjęcia kremu „Cosmelan 1". Po upewnieniu się, że nie występują żadne skutki uboczne działania preparatu, lekarz zaleca utrzymanie maski przez odpowiedni okres czasu.

Dalsza część terapii kontynuowana jest w domu. Pacjent udaje sie do domu, gdzie po określonym czasie zmywa maskę wodą. Terapia domowa polega na nakładaniu na obszar objęty zabiegiem preparatów "Cosmelan 2" i Hydravital K, otrzymanych w gabinecie lekarskim. Terapia kontynuowana jest w domu przez okres ok. 3 miesięcy.Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks