+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


Hydrobalans Restylane Vital

   RESTYLANE Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej HYDROBALANS. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.

RESTYLANE Vital® - ekskluzywny wypełniacz o plejotropowych* właściwościach * (Efekt plejotropowy to zjawisko w fizjologii, gdzie jeden czynnik posiada udowodnioną zdolność wielokierunkowego działania)


 

 

   RESTYLANE Vital® jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej odpowiedniego poziomu nawilżenia (HYDROBALANS). Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital® poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital® jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital® zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital® są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu.

Zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.  

 

   RESTYLANE Vital® reprezentuje nową rodzinę kwasu hialuronowego, opartą na opatentowanej technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid - stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).
 
   Unikalną cechą tej technologii jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Daje to w konsekwencji jedyny produkt stabilizowany, różniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniżej 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki, zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa.
 
RESTYLANE Vital® to jedyny wypełniacz zmarszczek, posiadający potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe, plejotropowe właściwości:
 
- stymuluje produkcję kolagenu de novo1,

- pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu w skórze,

- przywraca utraconą elastyczność skóry,

- utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry - HYDROBALANS.
 
   Restylane jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine* (Medycyna oparta na faktach). Przeprowadzono z sukcesem i udokumentowano ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem Restylane.
 
RESTYLANE Vital® wskazania:
 
RESTYLANE Vital® stosuje się w zabiegach rewitalizujących skórę obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.
 
Korzyścią stosowania RESTYLANE Vital®, podobnie jak i innych produktów rodziny Restylane, jest długi efekt zabiegów.  
 
   Wyjątkowa cecha Restylane – powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości – wpływa na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami i zwiększa satysfakcję pacjentów.

 


Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks