+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


Pajączki na twarzy i nogach (laser naczyniowy VariLite)

Teleangiektazja, popularnie nazywana zamykaniem naczynek coraz chętniej wykorzystywana jest przez Polaków. Odkryli oni dobrodziejstwo lasera VariLite, jako idealnego narzędzia usuwającego nieestetyczne pajączki z okolic twarzy i nóg. Jest to urządzenie amerykańskiej firmy Iridex, które łączy w sobie precyzję i bezpieczeństwo. Mimo wszystko, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęcie decyzji o doborze sposobu leczenia ustalane jest dzięki konsultacji lekarskiej. Doświadczony specjalista dobierze długość fali lasera (KTP 532 nm lub dioda 940 nm), oraz rozważy ewentualne połączenie ze sklerotyzacją.

ZAMYKANIE NACZYŃ LASEREM VARILITE

VariLiteTM jest innowacyjnym narzędziem wykorzystywanym przy nieinwazyjnych zabiegów zamykania zmian naczyniowych (pajączków)..

 

zamykanie naczynek wrocław

 

System laserowy VariLiteTM posiada certyfikaty FDA i CE, potwierdzające jego wysokie skuteczność i bezpieczeństwo.

   zamykanie naczynek

 

System VariLiteTM firmy Iridex (USA) stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, m. in. przy leczeniu zmian naczyniopochodnych na twarzy, zmian naczyń kończyn dolnych (pajączków), łagodnych zmian barwnikowych, narośli skórnych o charakterze małych włókniaków, brodawek łojotokowych, nieostrych stanów zapalnych trądzika pospolitego oraz usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z produktu VariLiteTM najbardziej wszechstronny i nowoczesny półprzewodnikowy system laserowy dostępny na rynku.W naszym gabinecie wykorzystujemy go przede wszystkim do zamykania naczynek na twarzy i nogach chętnie w połączeniu z urządzeniem IPL.

 

PRZYKŁADOWE WYNIKI ZABIEGÓW

 

 

zamykanie naczynek wrocławzamykanie naczynek wrocław

 

 

 

Zastosowania kliniczne

Laser jest jednym z najbardziej kompleksowych urządzeń wykorzystywanych we współczesnej medycynie estetycznej. Dzięki wiązkom o różnych długościach fal laser pozwala na pełne radzenie sobie z problemami estetycznymi. Choć zmiany takie jak pajączki, przebarwienia, czy nadmierne owłosienie mogą być leczone za pomocą różnych metod, w tym światła widzianego – żadna nie osiąga tak wysokiej skuteczności jak promień lasera. Dlatego, że choćby w przypadku pękniętych naczynek oddziałuje on bezpośrednio na oksyhemoglobinę i melaninę, dzięki czemu zamyka precyzyjnie wybrane, nawet drobne pajączki.

Korzystne, często perfekcyjne efekty można uzyskać dzięki indywidualnemu dobieraniu metody leczenia, oraz odpowiedniej wiązki. Dokonuje się tego na konsultacji z lekarzem, który biorąc pod uwagę ogólny stan organizmu, strukturę oraz warstwy skóry może precyzyjnie określić potrzebną metodę leczenia. Do wyboru mają państwo generalnie dwie wiązki:

  • 532 – charakteryzująca się wysoką chłonnością jest przeznaczona przede wszystkim do mniejszych naczynek, położonych w górnych warstwach skóry. Wiązka łatwo wchłaniana jest przez pochłaniana przez oksyhemoglobinę, dzięki czemu dość szybko można uzyskać temperaturę tkanek gwarantującą zamknięcie naczynek.
  • 940nm jest wiązką o niższym, umiarkowanym poziomie chłonności. Gwarantuje więc korekcję pajączków nawet o dużej średnicy, położonych w głębokich warstwach skóry. Dzięki słabej pochłanialności naczynia nagrzewane są bardziej równomierne.

Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks