+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


Myślisz o depilacji laserowej?

Jako nieliczni we Wrocławiu posiadamy najskuteczniejszy laser diodowy do depilacji - Light-Sheer!

 

Szczegółowy opis zabiegów depilacji laserowej

Trwała depilacja laserowa

Gabinet Dermatologii Estetycznej "AW-DERMA" oferuje zabiegi szybkiej, bezpiecznej depilacji owłosienia dowolnej okolicy ciała.

Laserowe depilacje permanentne stają się w Polsce dużo bardziej popularne. W poszukiwaniu skutecznych metod Polacy chętniej odwiedzają gabinety kosmetyczne. W zakresie laseroterapii nasz gabinet może pochwalić się doskonałą specjalistką dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz. Jej umiejętności i doświadczenie dopełnione przez innowacyjną technologię lasera Light Sheer ET 400, pomogą dokonać pełnej oraz bezpiecznej depilacji.

Laser opracowany przez Lumenis (Coherent) uznawany jest za najskuteczniejsze i najtrwalsze depilujące urządzenie na rynku. Dzięki niemu możesz cieszyć się depilacją bez ryzyka powikłań. Efekt trwałej i bezbolesnej depilacji osiągany jest dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia, utrzymującemu skórę w stałej, odpowiednio niskiej temperaturze.

Depilacja laserowa

 

Trwałą depilację można osiągnąć tylko poprzez zniszczenie mieszków włosowych. Metodą pozwalającą na osiągnięcie takiego efektu bez podrażnień skóry jest wykorzystanie lasera Light Sheer ET. Zaawansowaniem technologicznym znacznie przekracza on tradycyjne metody depilacji, a jego efekty są wyraźnie lepsze od dostępnych na rynku domowych sposobów.

Laser Light Sheer uzyskał prestiżowy respektowany na całym świecie atest FDA (Food & Drug Administration). Laseroterapia wykorzystując wiązkę lasera oraz system aktywnego chłodzenia potrafi przy pomocy jednego impulsu usunąć włosy z powierzchni 1 cm kw. Tak wysoka skuteczność pozwala na całkowitą depilację pach w trzydzieści minut, a okolic wargi górnej już w pięć. Wysoka wydajność obłożona jest tylko niewielka bolesnością, ale gwarantuje permanentną depilację, bez ryzyka pojawienia się powikłań. Odczucie dyskomfortu jest minimalizowane, dzięki czemu pacjent może cieszyć się udanym zabiegiem bez podrażnień.

Działanie lasera, podobnie jak każde inne urządzenie obłożone jest skalą skuteczności. W przypadku Light Sheer ET, wysoką podatność na działanie lasera wykazują włosy w fazie anagennej (wzrostu) oraz charakteryzujące się ciemniejszą barwą. W tym przypadku do osiągnięcia zamierzonych efektów wystarczy tylko kilka sesji. Wyraźnie trudniej na stałe usunąć włosy o wysokiej zawartości jasnego barwnikami. Osoby z włosami jasnymi, bądź siwymi powinny liczyć się z większą liczbą powtórzeń zabiegów.

Do częstych „powikłań” należy zaczerwienienie skóry, zwykle utrzymuje się do kilkunastu minut, a u osób bardziej wrażliwych do kilku godzin. Jest to naturalna reakcja organizmu na uszkodzenie mieszków włosowych i całkowicie bezieczna dla skóry. Stąd też depilacja laserowa, dla osób z wrażliwą skórą jest zdecydowania korzystniejsza od tradycyjnych metod, które nie tylko obciążają skórę, ale również prowadzą do podrażnień i wrastania włosów.

Depilacja laserowa szczególnie polecana jest osobom z chorobami endokrynologicznymi, u których problemem jest nagminny przyrost owłosienia. Zabieg można wykonywać u kobiet i mężczyzn.

Przygotowanie pacjenta do depilacji laserowej

  • Zrezygnować z opalania przed i po zabiegu (co najmniej miesiąc).

  • Nie należy stosować samoopalacza i balsamów brązujących, środków drażniących (na bazie alkoholu, pilingów, mikrodermabrazji przed zabiegiem

  • Nie depilować włosów przed zabiegiem (woskowanie, penseta, depilator mechaniczny). Włosy można golić lub używać kremów depilujące

  • Nie należy pić ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek) przed zabiegiem, należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach w tym antybiotykach, lekach przeciwdepresyjnych

  • Odpowiednio nawilżyć skórę przed zabiegiem (wypić 2-2,5 litra płynów),

  • Skóra przed zabiegiem powinna być ogolona, niczym nieposmarowana

  • Nie należy pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu, (alkohol wpływa niekorzystnie na przebieg terapii laserowej).

 

By maksymalnie zadbać o Państwa bezpieczeństwo przed każdym zabiegiem skierowani będziecie na konsultację lekarską. W ten sposób zyskuje się pewność, iż nie ma przeciwwskazań i ryzyka powikłań. Lekarz dokona również ogólnego oglądu skóry by wykluczyć możliwe choroby. Pamiętać należy, iż istnieją następujące przeciwwskazania co do laseroterapii: ciąża, karmienie piersią, osutki świetlne i reakcje fotoalergiczne w przeszłości, cukrzyca , choroby tkanki łącznej, zażywanie leków światło-uczulających, rozrusznik serca, porfiria, padaczka, choroby nowotworowe.

 

Zobacz efekty Depilacji Laserowej.

Przed depilacją Po depilacji
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław depilacja laserowa
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław depilacja laserem wrocław
Przed depilacją Po depilacji
laseroterapia wrocław depilacja laserem we wrocławiu
Przed depilacją Po depilacją
laser wrocław usuwanie owłosienia wrocław

 

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów do rejestracji na zabiegi depilacji laserowej!


Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks