+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


Zabiegi LASEREM FRAXEL® to obecnie najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny sposób odmładzania i usuwania defektów skóry. AW-DERMA oferuje Państwu zabiegi oryginalnym urządzaniem produkcji amerykańskiej FRAXEL® re-store, które gwarantuje nie tylko doskonałe efekty, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort dla Pacjenta.ZASTOSOWANIE LASERA FRAXEL®:

POPRAWA TEKSTURY I NAPIĘCIA SKORY TWARZY
RESURFACING SZYI, DEKOLTU I DŁONI
WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK 
REDUKCJA ZMARSZCZEK WOKÓŁ OCZU
LECZENIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
KOREKCJA BLIZN POOPERACYJNYCH I ROZSTĘPÓW
USUWANIE PRZEBARWIEŃ ZWIĄZANYCH Z WIEKIEM I DZIAŁANIEM SŁOŃCA
ODMŁADZANIE SKÓRY TWARZY I CIAŁA

 

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Po zabiegu należy stosować preparaty z filtrem p/słonecznym SPF 30 lub silniejszym i unikać
bezpośredniej ekspozycji na słońce w okresie regeneracji skóry przez 
przynajmniej 3 tygodnie od ostatniego zabiegu.


BEZPIECZEŃSTWO:

Laser FRAXEL® posiada certyfikat bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych wydany przez amerykański instytut FDA oraz certyfikat eurpejski CE. Zabieg nie narusza otaczających tkanek, naczyń krwionośnych ani nerwów. Badania laboratoryjne nie wykazały żadnych powikłań po zabiegu, nie odnotowano żadnego przypadku zbliznowacenia lub infekcji. Do tej pory wiekszość zabiegów laserowych dawało dobre efekty kosztem skutków ubocznych, ryzyka oraz długiego okresu gojenia i powrotu do zdrowia. Zabiegi laserem FRAXEL® to innowacyjna technologia oferująca doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, zminimalizowane efekty uboczne oraz znacznie skrócony czas gojenia się skóry.


Co to jest terapia laserem Fraxel?

Do tej pory wszystkie (konwencjonalne) zabiegi laserowe dawały dobre wyniki, chociaż kosztem znacznych efektów ubocznych, ryzyka, oraz długiego czasu gojenia i powrotu do zdrowia, lub odwrotnie, ogólnie mniejszego ryzyka, ale kosztem wielu zabiegów wykonywanych przez kilka miesięcy oraz niewielkimi postępami.

Zabiegi laserem Fraxel SR to innowacyjna technologia oferująca najlepsze cechy dotychczasowych systemów – doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, zminimalizowane efekty uboczne, znacznie skrócony czas gojenia się i o wiele krótsza terapia. Zabieg w znaczący sposób poprawia teksturę i napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu , spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia skóry związane z wiekiem i wpływem promieni słonecznych, wygładza blizny potrądzikowe i pourazowe.Na czym polegają zabiegi laserem Fraxel Laser?

   Podczas trwania zabiegu laser emituje tysiące mikroskopijnych wiązek światła do naszej skóry, tworząc jednocześnie malutkie otworki w kształcie stożka tzw. strefy mikrotermalne. to właśnie przez te stożki emitowane jest światło lasera, które głeboko penetruje komórki tkanki podskórnej i skóry właściwej. Pomimo tak intensywnego działania lasera skóra wokół pozostaje nienaruszona i następuje szybka regeneracja. FRAXEL® uszkadza skórę, aby pobudzić jej regenerację, czyli odmładza przez gojenie .
 Ilu zabiegów będę potrzebować?

   Każda sesja obejmuje około 15-20% powierzchni skóry. Zazwyczaj, w zależności od złożoności problemu, poleca się 3 do 5 zabiegów – każdy z nich w odstępach od 4 do 6 tygodni. Większość pacjentów zauważy poprawę już po pierwszym zabiegu. W razie potrzeby wykonuje się zabiegi podtrzymujące efekty.Gdzie na twarzy można stosować laseroterapię typu Fraxel Laser?

   Fraxel Laser może być stosowany wszędzie na całym ciele, tam gdzie może być stosowana dermabrazja. W przeciwieństwie do zabiegów wykonywanych laserami starego typu, Fraxel Laser pozwala na odmłodzenie szyi i dekoltu, których nie poddawało się wcześniej dostępnym zabiegom.Jak długo trwa każda sesja zabiegu?

   Każda sesja może trwać od 10 do 45 minut, w zależności od rozmiaru obszaru poddawanego zabiegowi.Jak szybko mogę powrócić do normalnego trybu życia?

   Większość pacjentów może podjąć normalną aktywność bezpośrednio po zabiegu. Nie jest wymagane żadne specjalne postępowanie, pacjenci mogą podjąć rutynowe zabiegi pielęgnacyjne skóry bezpośrednio po zabiegu. W obszarach objętych zabiegiem może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie i obrzęk, jak również umiarkowane pieczenie lub swędzenie mijające zazwyczaj w przeciągu kilku godzin.

Zaczerwienienie może utrzymywać się przez kilka dni, a skóra może przybrać „opalony” odcień. Po upływie około tygodnia i zagojeniu się mikroskopijnej wielkości obszarów, w których skóra poddana była zabiegowi, koloryt skóry powróci do normy.

 

BOLESNOŚĆ ZABIEGÓW

Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie miejscowe w postaci kremu Emla, zaś w trakcie
zabiegu na miejsce objęte zabiegiem kierowany jest strumień zimnego
powietrza, aby zmniejszyć dyskomfort, który można porównać do 
wrażenia zbyt długiego przebywania na słońcu. Uczucie dyskomfortu
ustępuje zwykle w ciągu 1-3 godzin po zabiegu.Kiedy będą widoczne efekty?

   Większość pacjentów zauważy różnicę już w kilka dni po przeprowadzeniu zabiegu. Jednakże prawdziwą zaletą zabiegu jest “wymodelowanie” włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. W związku z tym pacjent będzie doświadczał stopniowej poprawy oraz wygładzenia i poprawy napięcia skóry na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks