Zaznacz stronę

Hydrobalans

Hydrobalans Restylane Vital

RESTYLANE Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej HYDROBALANS. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.

RESTYLANE Vital® – ekskluzywny wypełniacz o plejotropowych* właściwościach * (Efekt plejotropowy to zjawisko w fizjologii, gdzie jeden czynnik posiada udowodnioną zdolność wielokierunkowego działania)

 

 

RESTYLANE Vital® jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej odpowiedniego poziomu nawilżenia (HYDROBALANS). Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital® poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital® jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital® zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital® są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu.

Zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.

 

RESTYLANE Vital® reprezentuje nową rodzinę kwasu hialuronowego, opartą na opatentowanej technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid – stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).

Unikalną cechą tej technologii jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Daje to w konsekwencji jedyny produkt stabilizowany, różniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniżej 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki, zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa.

RESTYLANE Vital® to jedyny wypełniacz zmarszczek, posiadający potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe, plejotropowe właściwości:

– stymuluje produkcję kolagenu de novo1,

– pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu w skórze,

– przywraca utraconą elastyczność skóry,

– utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry – HYDROBALANS.

Restylane jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine* (Medycyna oparta na faktach). Przeprowadzono z sukcesem i udokumentowano ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem Restylane.

RESTYLANE Vital® wskazania:

RESTYLANE Vital® stosuje się w zabiegach rewitalizujących skórę obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.

Korzyścią stosowania RESTYLANE Vital®, podobnie jak i innych produktów rodziny Restylane, jest długi efekt zabiegów.

Wyjątkowa cecha Restylane – powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości – wpływa na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami i zwiększa satysfakcję pacjentów.

Gdzie znajduje się nasz gabinet

Call Now Button