Zaznacz stronę

Nici PDO

NICI PDO- First Lift

System rozpuszczalnych nici liftingujących wykorzystuje właściwości polidoksanonu, pobudzającego syntezę naturalnego kolagenu w skórze. Ponadto substancja PDO stymuluje produkcję fibroblastów, powodując pobudzenie elastyny -białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry.

Zabieg z użyciem nici PDO – First Lift jest zabiegiem  szybkim (  trwa ok. 30 min.), bezpiecznym i prawie bezbolesnym, nie wymaga żadnych nacięć na skórze, ujędrnia i poprawia napięcie skóry, a efekt utrzymuje się do 24 miesięcy.

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów w wieku 30-60 lat  ceniących sobie metody małoinwazyjne, a przynoszące widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Innowacją procedury First Lift są nici z haczykami tzw. First Lift Barb. Zaletą tych nici jest obecność haczyków o unikalnej długości i gęstości , które umożliwiają uzyskanie efektu liftingu oraz silniejszego ujędrnienia skóry w porównaniu do ,,nici gładkich”. Również ten zabieg jest krótki, bezpieczny, małoinwazyjny  i nie wymaga dłuższej rekonwalescencji.

 

Wskazania do zabiegu:

– na twarzy:
Pionowe i poziome zmarszczki czoła, lifting czoła, opadające i pomarszczone policzki, zmarszczki palacza, fałd podbródkowy i marionetkowy, podwójny podbródek, wyszczuplenie i poprawa  owalu twarzy

 na ciele:
Zmarszczki na szyi i dekolcie, rozstępy na pośladkach, brzuchu, udach i kolanach, poprawa elastyczności skóry na ciele.
Przeciwwskazania do zabiegu nici PDO:
– ciąża i okres karmienia
– choroby autoimmunologiczne
– choroby nowotworowe
– aktywne zakażenie okolicy zabiegu
– tendencja do powstawania bliznowców.

 

 

 

 

Nici SilhouetteSoft

Zabieg SilhouetteSoft jest procedurą  przeznaczoną dla pacjentów z mocniej zaznaczoną ptozą- opadaniem konturów twarzy. Jest to zabieg nieco bardziej inwazyjny w porównaniu do nici PDO, aczkolwiek również bezpieczny, skuteczny,  trwający ok. 30 min. i nie wymagający nacięć na skórze.

Nici SilhouetteSoft są  to bio-wchłanialne nici ze stożkami, wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego. Produkowane są w USA i posiadają certyfikaty FDA (Urząd ds. Żywności i Leków), ISO 13485 i europejski CE. Dzięki obecności małych, wchłanianych stożków zakotwiczających się w tkance , uzyskuje się efekt skutecznego podniesienia zwiotczałej skóry. Zabieg daje natychmiastowe efekty które utrzymują się do 18 miesięcy, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Nici SilhouetteSoft można z powodzeniem łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. z  wstrzykiwaniem toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.

 

 

Wskazania:

Opadanie policzków

Linii żuchwy

Łuków brwiowych

Zwiotczenie szyi

 

EFEKTY ZABIEGÓW

 

Nici PDO Wrocław
 

 

Nici PDO Wrocław

 

 

Nici PDO Wrocław

Gdzie znajduje się nasz gabinet

Call Now Button