Zaznacz stronę

Nici PDO

NICI PDO

System rozpuszczalnych nici liftingujących wykorzystuje właściwości polidoksanonu, pobudzającego syntezę naturalnego kolagenu w skórze. Ponadto substancja PDO stymuluje produkcję fibroblastów, powodując pobudzenie elastyny -białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry.

Zabieg z użyciem nici PDO –  jest zabiegiem  szybkim (  trwa ok. 30 min.), bezpiecznym i prawie bezbolesnym, nie wymaga żadnych nacięć na skórze, ujędrnia i poprawia napięcie skóry, a efekt utrzymuje się do 24 miesięcy.

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów w wieku 30-60 lat  ceniących sobie metody małoinwazyjne, a przynoszące widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Innowacją procedury PDO są nici z haczykami. Zaletą tych nici jest obecność haczyków o unikalnej długości i gęstości , które umożliwiają uzyskanie efektu liftingu oraz silniejszego ujędrnienia skóry w porównaniu do ,,nici gładkich”. Również ten zabieg jest krótki, bezpieczny, małoinwazyjny  i nie wymaga dłuższej rekonwalescencji.

 

Wskazania do zabiegu:

– na twarzy:
Pionowe i poziome zmarszczki czoła, lifting czoła, opadające i pomarszczone policzki, zmarszczki palacza, fałd podbródkowy i marionetkowy, podwójny podbródek, wyszczuplenie i poprawa  owalu twarzy

 na ciele:
Zmarszczki na szyi i dekolcie, rozstępy na pośladkach, brzuchu, udach i kolanach, poprawa elastyczności skóry na ciele.
Przeciwwskazania do zabiegu nici PDO:
– ciąża i okres karmienia
– choroby autoimmunologiczne
– choroby nowotworowe
– aktywne zakażenie okolicy zabiegu
– tendencja do powstawania bliznowców.

EFEKTY ZABIEGÓW

Zdjęcie pokazuje efekt u danego pacjenta. Efekty mogą się różnić w zależności od indywidualnych cechorganizmu pacjenta.

Ostrzeżenie: To jest wyrób medyczny.Używaj zgodnie z instrukcją uzywania lub etykietą.

Gdzie znajduje się nasz gabinet

Call Now Button