Zaznacz stronę

Depilacja laserowa

 

 

Szczegółowy opis zabiegów depilacji laserowej

Trwała depilacja laserowa Wrocław

Gabinet Dermatologii Estetycznej „AW-DERMA” oferuje zabiegi szybkiej, bezpiecznej depilacji owłosienia dowolnej okolicy ciała.

Laserowe depilacje permanentne stają się w Polsce dużo bardziej popularne.

Depilacja laserowa Wrocław

Trwałą depilację można osiągnąć tylko poprzez zniszczenie mieszków włosowych. Metodą pozwalającą na osiągnięcie takiego efektu bez podrażnień skóry jest wykorzystanie lasera diodowego. Zaawansowaniem technologicznym znacznie przekracza on tradycyjne metody depilacji, a jego efekty są wyraźnie lepsze od dostępnych na rynku domowych sposobów.

Laser diodowy uzyskał prestiżowy respektowany na całym świecie atest FDA (Food & Drug Administration). Laseroterapia wykorzystując wiązkę lasera oraz system aktywnego chłodzenia potrafi przy pomocy jednego impulsu usunąć włosy z powierzchni 1 cm kw. Tak wysoka skuteczność pozwala na całkowitą depilację pach w trzydzieści minut, a okolic wargi górnej już w pięć. Wysoka wydajność obłożona jest tylko niewielka bolesnością, ale gwarantuje permanentną depilację, bez ryzyka pojawienia się powikłań. Odczucie dyskomfortu jest minimalizowane, dzięki czemu pacjent może cieszyć się udanym zabiegiem bez podrażnień.

Działanie lasera, podobnie jak każde inne urządzenie obłożone jest skalą skuteczności. W przypadku Light Sheer ET, wysoką podatność na działanie lasera wykazują włosy w fazie anagennej (wzrostu) oraz charakteryzujące się ciemniejszą barwą. W tym przypadku do osiągnięcia zamierzonych efektów wystarczy tylko kilka sesji. Wyraźnie trudniej na stałe usunąć włosy o wysokiej zawartości jasnego barwnikami. Osoby z włosami jasnymi, bądź siwymi powinny liczyć się z większą liczbą powtórzeń zabiegów lub brakiem efektów.

Do częstych „powikłań” należy zaczerwienienie skóry, zwykle utrzymuje się do kilkunastu minut, a u osób bardziej wrażliwych do kilku godzin. Jest to naturalna reakcja organizmu na uszkodzenie mieszków włosowych i całkowicie bezieczna dla skóry. Stąd też depilacja laserowa, dla osób z wrażliwą skórą jest zdecydowania korzystniejsza od tradycyjnych metod, które nie tylko obciążają skórę, ale również prowadzą do podrażnień i wrastania włosów.

Depilacja laserowa szczególnie polecana jest osobom z chorobami hormonalnymi endokrynologicznymi, u których problemem jest nadmierny przyrost owłosienia. Zabieg można wykonywać u kobiet i mężczyzn.

Przygotowanie pacjenta do depilacji laserowej

  • Zrezygnować z opalania przed i po zabiegu (co najmniej miesiąc).
  • Nie należy stosować samoopalacza i balsamów brązujących, środków drażniących (na bazie alkoholu, pilingów, mikrodermabrazji przed zabiegiem
  • Nie depilować włosów przed zabiegiem (woskowanie, penseta, depilator mechaniczny). Włosy można golić lub używać kremów depilujące
  • Nie należy pić ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek) przed zabiegiem, należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach w tym antybiotykach, lekach przeciwdepresyjnych
  • Odpowiednio nawilżyć skórę przed zabiegiem (wypić 2-2,5 litra płynów),
  • Skóra przed zabiegiem powinna być ogolona, niczym nieposmarowana
  • Nie należy pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu, (alkohol wpływa niekorzystnie na przebieg terapii laserowej).

 

By maksymalnie zadbać o Państwa bezpieczeństwo przed każdym zabiegiem skierowani będziecie na konsultację lekarską. W ten sposób zyskuje się pewność, iż nie ma przeciwwskazań i ryzyka powikłań. Lekarz dokona również ogólnego oglądu skóry by wykluczyć możliwe choroby. Pamiętać należy, iż istnieją następujące przeciwwskazania co do laseroterapii: ciąża, karmienie piersią, osutki świetlne i reakcje fotoalergiczne w przeszłości, cukrzyca , choroby tkanki łącznej, zażywanie leków światło-uczulających, rozrusznik serca, porfiria, padaczka, choroby nowotworowe.

 

 

 

Zobacz efekty Depilacji Laserowej.

zdjęcia pokazują efekt u danego pacjenta.Efekty mogą się różnić w zalezności od cech indywidualnych

 

Przed depilacją Po depilacji
Depilacja laserowa Wrocław Depilacja laserowa Wrocław
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław Depilacja laserowa Wrocław
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław depilacja laserowa
Przed depilacją Po depilacji
depilacja laserowa wrocław depilacja laserem wrocław
Przed depilacją Po depilacji
laseroterapia wrocław depilacja laserem we wrocławiu
Przed depilacją Po depilacją
laser wrocław usuwanie owłosienia wrocław

 

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów do rejestracji na zabiegi depilacji laserowej!

Ostrzeżenie : To jest wyrób medyczny, Używaj zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Gdzie znajduje się nasz gabinet

Call Now Button