Miło mi będzie gościć Państwa w gabinecie, gdzie profesjonalnie, w komfortowych warunkach mogą Państwo zdiagnozować swoje problemy dermatologiczne jak również poddać się wybranemu zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej.

Dr. n. med. Agnieszka Wąsik Kuprianowicz
specjalista dermatolog,
adiunkt Kliniki Dermatologii i Wenerologii we Wrocławiu.


Więcej o zabiegach dermatologicznych

Jest to praktyczne jedyna metoda pozwalająca na usunięcie rumieńców na twarzy, w tym czerwienienia się ,,napadowego”, emocjonalnego, pod wpływem emocji, gorąca, spożycia alkoholu. Zabiegi tego typu okazały się również bardzo skuteczne w leczeniu trądzika różowatego. Na ogół do całkowitego usunięcia problemu potrzeba 2 do 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Zabiegi przeprowadzamy przy pomocy urządzenia IPL. Odpowiednia długość fali światła IPL powoduje fotokoagulację drobnych naczynek krwionośnych, które w efekcie ulegają obkurczeniu i zamknięciu. Miejsce po naświetlaniu może być lekko zaczerwienione. Objawy takie utrzymują się od kilku godzin do kilku dni. Po zabiegu nie można się opalać i należy stosować kremy z filtrami UV.

Przeciwwskazania:


 - mocno opalona skóra

 - ciąża i karmienie piersią
 - ostry stan zapalny skóry.
 - stosowanie kremu z retinolem i wit. C ( odstawić na 2 tygodnie przed kuracją)
 - przyjmowanie leków i ziół uwrażliwiających skórę na światło (nagietek, dziurawiec) należy przestać używać 2-3 tygodnie przed zabiegiem« powrót