+48 501-033-277

Ultraformer III w ofercie


Ultraformer III Wrocław

Zabiegi w naszym gabinecie


Botox Wrocław
Botox
Kwas hialuronowy Wrocław
Kwas hialuronowy
Laserowe zamykanie naczynek Wrocław
Laserowe zamykanie naczynek
Likwidacja rumienia IPL Wrocław
Likwidacja rumienia IPL
Depilacja laserowa Wrocław
Depilacja laserowa
Nici PDO Wrocław
Nici PDO
Fotoodmładzanie IPL Wrocław
Fotoodmładzanie IPL
Cosmelan Wrocław
Cosmelan
Mezoterapia Wrocław
Mezoterapia
Mikrodermabrazja Wrocław
Mikrodermabrazja
Hydrobalans Wrocław
Hydrobalans
Laser frakcyjny Wrocław
Laser frakcyjny C02 Multipulse
Karboksyterapia Wrocław
Karboksyterapia
Ultraformer III Wrocław
Ultraformer III

CERTYFIKATY


Certyfikat Dermatolog Wrocław
Nasz gabinet posiada liczne certyfikaty, z którymi możecie się państwo zapoznać klikając w poniższy link.

REKOMENDACJE / CERTYFIKATY


Aw-Derma Wrocław - Medycyna i Dermatologia Estetyczna, Usuwanie blizn

Pytania i odpowiedzi


Gdzie znajduje się nasz gabinet


AW-DERMA Wrocław

ul. Boya Żeleńskiego 69c
51-162 Wrocław
Rejestracja 1000 - 1800

+71 325 25 89
+48 501-033-277


Laser naczyniowy Varilite już w naszym gabinecie!


Laser naczyniowy VariLite już w naszym gabinecie! Od września wykonujemy zabiegi zamykania naczynek na twarzy i nogach, usuwania naczyniaków na twarzy i tułowiu przy pomocy niezwykle skutecznego dzięki zastosowaniu podwójnej długości fali lasera amerykańskiej firmy Iridex. W styczniu i lutym 10% zniżki na zabiegi laserowej koagulacji naczyń. 

Najczęściej do zamknięcia naczynek (teleangiektazji) zlokalizowanych na twarzy wystarczą jeden lub dwa zabiegi. Niektóre naczyńka na kończynach dolnych, szczególnie większych rozmiarów, wymagają terapii łączonej np. połączenia z metodą sklerotyzacji. Decyzja o leczeniu i wyborze metody jest zawsze poprzedzona konsultacją lekarską. Zabiegi wykonujemy przy pomocy lasera VariLite o podwójnej długości fali 532 nm (KTP) i 940 nm (dioda) amerykańskiej firmy Iridex.

ZAMYKANIE NACZYŃ LASEREM VARILITE

System laserowy VariLiteTM służy do usuwania zmian naczyniowych (pajączków) na twarzy i kończynach dolnych.

 

 

System laserowy VariLiteTM posiada certyfikaty FDA i CE, potwierdzające jego wysokie skuteczność i bezpieczeństwo.

   

 

System VariLiteTM firmy Iridex (USA) stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, m. in. przy leczeniu zmian naczyniopochodnych na twarzy, zmian naczyń kończyn dolnych (pajączków), łagodnych zmian barwnikowych, narośli skórnych o charakterze małych włókniaków, brodawek łojotokowych, nieostrych stanów zapalnych trądzika pospolitego oraz usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z produktu VariLiteTM najbardziej wszechstronny i nowoczesny półprzewodnikowy system laserowy dostępny na rynku.W naszym gabinecie wykorzystujemy go przede wszystkim do zamykania naczynek na twarzy i nogach chętnie w połączeniu z urządzeniem IPL.

 

PRZYKŁADOWE WYNIKI ZABIEGÓW

 

 

 

Zastosowania kliniczne

Korzyści płynące z zastosowania wiązek o różnej długości fali Zmiany naczyniowe, niezłośliwe zmiany barwnikowe, zmiany skórne oraz nadmierne owłosienie mogą być leczone laserowo przy użyciu światła widzialnego oraz o długości fali zbliżonej do podczerwieni. Światło lasera jest pochłaniane przez oksyhemoglobinę i melaninę. Dzięki temu, w odróżnieniu od urządzeń wykorzystujących światło widzialne, zastosowanie lasera pozwala na selektywne nagrzewanie nawet drobnych fragmentów zmian.

Dla zmaksymalizowania efektów zabiegu, długość wiązki dobiera się w zależności od warstwy skóry, na którą ma ona zadziałać, oraz jej struktury. Wysokopochłanialna wiązka 532 nm znajduje zastosowanie głównie w leczeniu naczynek o mniejszej średnicy oraz położonych bardziej powierzchniowo Na zmiany naczyniowe o mniejszej średnicy oraz położne powierzchniowo najbardziej selektywnie działa długość wiązki najlepiej pochłaniana przez oksyhemoglobinę, co umożliwia nagrzanie naczynek do temperatury zapewniającej właściwy efekt kliniczny, minimalizując ryzyko poparzenia.

Umiarkowanie pochłaniana wiązka 940 nm znajduje zastosowanie w przypadku zmian naczyniowych o większej średnicy oraz położonych głębiej Słabiej pochłaniana długość fali dociera głębiej i umożliwia bardziej równomierne nagrzewanie naczyń o większej średnicy.

Graphic, Code & Design
by Oskar Leszkowicz Projekcja.pl / Projektor.pl

All Rights Reserved by
AW-Derma Wrocław - depilacja i medycyna laserowa, dermatolog, usuwanie blizn, botoks